kachle

Kanadské krbové kachle a krbové vložky

Kanadské krbové kachle a vložky vyrábané firmami Pacific Energy, Regency a Napoleon predstavujú dokonalú kombináciu tradičnej a novodobej technológie kachlí a vložiek na spaľovanie dreva.
Aj k Vám domov prinesie príjemnú atmosféru, relaxácie a tepla domova.

Ekologické kachle a vložky

Kúrenie drevom v krbových kachliach a krbových vložkách z našej ponuky je nielen šetrné k životnému prostrediu. Kombináciou vysokej účinnosti horenia, dvojitého spaľovania a dlhej dobe horenia, ponúka kanadské kachle a krbové vložky veľmi nízke emisie.

Dvojkomorové spaľovania

Ponúkané značky sú jednými z najväčších svetových firiem vo výrobe oceľových a liatinových krbových kachlí a vložiek s pokrokovou technológiou dvojkomorového spaľovania a veľmi vysokou účinnosťou.

Ekológia CO2

Pri spaľovaní dreva sa produkuje CO2, ktoré stromy potrebujú k svojmu rastu, tým sa kruh uzatvára. Všetky kachle a vložky prešla certifikáciou EPA. Emisie CO2 sú u niektorých výrobkov menej ako 2g/hodinu.

Značky


Značky kanadských krbových kachlí a vložiek Pacific Energy, Regency a Napoleon zahájili svoju výrobu už v 70.rokoch minulého storočia.

Produkty

170 heteroszexuális hallgatót végeztek kísérleti nyulakként, amelyek nemrégiben túlélték a kapcsolatok lebontását, és jelenleg állandó partner nélkül voltak. A kutatási tárgyak https://magyar-kamagra.com/cialis-generic-pulton-kivul-online-gyogyszertar/ hónapig olyan hangokat készítettek, amelyekben rendszeresen válaszoltak három fő kérdésre: a) mennyire tapasztalnak rést; b) ha szexelnek; c) Ha elfoglaltak voltak, ha „megtorlásban“ vagy „szex remoc“ lenne.